Cookie beleid FC Abcoude

De website van FC Abcoude is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Overzicht trainingen

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO11-3 15.45 - 17.00
  • Veld 4
  • Erik Jan Kok
Abcoude JO12-2 16.15 - 17.30
  • Veld 2
  • ArnĂ© Bosse
Abcoude JO12-3 16.15 - 17.30
  • Miniveld
  • -
Abcoude MO10-1 17.15 - 18.15
  • Veld 4
  • Samen met MO13-2
Abcoude JO13-4 17.30 - 19.00 Eric Roozendaal
  • Miniveld
  • -
Abcoude JO14-2 18.00 - 19.15 Elmer Capello
  • Veld 1
  • -
Abcoude MO13-1 18.15 - 19.30
  • Veld 4
  • -
Abcoude JO16-1 19.00 - 20.30 Dino Stokkart
  • Veld 2
  • Start op miniveld, 19:30 Veld 2B: vanaf 20:00 veld 2 met JO16-2
Abcoude JO16-2 19.00 - 20.45
  • Miniveld
  • Zie JO16-1
Abcoude MO17-1 19.15 - 20.30 Gina Knol
  • Veld 1
  • Vanaf 19:30 Keep M O13, O15, O17
Abcoude VR30+1 19.15 - 20.30
  • Veld 2
  • Samen met Vr30+2 en keepers
Abcoude VR30+2 19.15 - 20.30
  • Veld 2
  • -
Abcoude JO13-5 19.30 - 21.00 Martin Schoenmakers
  • Miniveld
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO9-1 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 4
  • Samen met JO9-2 en JO9-3
Abcoude JO9-2 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 4
  • Samen met JO9-1 en JO9-3
Abcoude JO9-3 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 4
  • Samen met JO9-1 en JO9-2
Abcoude JO10-1 16.00 - 17.30 Giandro Kapel, Marc Hendriks
  • Veld 3
  • Samen met JO10-2 en JO10-3
Abcoude JO10-2 16.00 - 17.30 Giandro Kapel, Marc Hendriks
  • Veld 3
  • Samen met JO10-1 en JO10-3
Abcoude JO10-3 16.00 - 17.30 Giandro Kapel, Marc Hendriks
  • Veld 3
  • Samen met JO10-1 en JO10-2
Abcoude JO11-1 16.00 - 17.30 Frank Bon
  • Veld 2
  • Samen met JO11-2
Abcoude JO11-2 16.00 - 17.30 Joaquin Demidof, Kevin Felter
  • Veld 2
  • Samen met JO11-1
Abcoude JO12-1 17.30 - 18.45
  • Veld 2
  • Samen met JO13-3 op half veld
    Trainer: Peter van Blokland
Abcoude JO13-3 17.30 - 18.45 Luciano Grootfaam, Tom van Valkenburg
  • Veld 2
  • Samen met JO12-1
Abcoude MO15-1 17.30 - 18.45 Samantha Bon
  • Veld 3
  • -
Abcoude MO15-2 17.30 - 18.45
  • Veld 4
  • -
Abcoude JO13-1 17.30 - 19.00 Giandro Kapel, David Goudkamp
  • Veld 4
  • -
Abcoude JO13-2 17.30 - 19.00 Tyron Sumter
  • Miniveld
  • -
Abcoude JO14-1 17.45 - 19.00 Roger Grootfaam
  • Veld 1
  • -
Abcoude JO18-1 18.45 - 20.15
  • Veld 4
  • -
Abcoude JO18-1 (zon) 18.45 - 20.15
  • Veld 2
  • -
Abcoude JO19-1 18.45 - 20.15
  • Veld 3
  • -
Abcoude JO15-1 19.00 - 20.15 Wesley van Bockel
  • Veld 2
  • Samen met JO15-2
Abcoude JO15-2JM 19.00 - 20.15
  • Veld 1
  • Samen met JO15-1
Abcoude 1 (zon) 20.15 - 21.45 Sven Slop
  • Veld 1
  • 3
  • -
Abcoude 2 (zon) 20.15 - 21.45 Dodge Loots
  • Veld 3
  • 2
  • -
Abcoude 3 (zon) 20.15 - 21.45
  • Veld 4
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO9-4 14.45 - 15.45
  • Veld 1
  • Circuittraining JO8 en JO9
Abcoude JO9-5 14.45 - 15.45
  • Veld 1
  • Circuittraining JO8 en JO9
Abcoude JO9-6 14.45 - 15.45
  • Veld 1
  • Circuittraining JO8 en JO9
Abcoude JO8-1 16.45 - 18.00
  • Veld 3
  • Samen met JO8-2 en JO8-3
Abcoude JO8-2 16.45 - 18.00
  • Veld 2
  • Samen met JO8-1 en JO8-3
Abcoude JO8-3 16.45 - 18.00
  • Veld 2
  • Samen met JO8-1 en JO8-2
Abcoude JO12-2 16.45 - 18.00
  • Veld 4
  • ArnĂ© Bosse
Abcoude JO13-4 18.00 - 19.15 Eric Roozendaal, Peter van Amsterdam
  • Veld 1
  • Samen met JO13-5
Abcoude JO13-5 18.00 - 19.15 Martin Schoenmakers
  • Veld 1
  • Samen met JO13-4
Abcoude JO14-2 18.00 - 19.15 Elmer Capello
  • Veld 3
  • Samen met JO14-3
Abcoude JO14-3 18.00 - 19.15
  • Veld 3
  • Samen met JO14-2
Abcoude JO14-4 18.00 - 19.15
  • Veld 4
  • -
Abcoude MO15-2 18.00 - 19.15
  • Veld 2
  • -
Abcoude JO16-1 19.15 - 20.30
  • Veld 3
  • -
Abcoude JO16-1 19.15 - 20.30
  • Veld 1
  • -
Abcoude JO16-2 19.15 - 20.30
  • Veld 2
  • -
Abcoude MO17-1 19.15 - 20.30 Gina Knol
  • Veld 4
  • -
Abcoude 5 (zon) 20.30 - 21.45
  • Veld 3
  • -
Abcoude 7 20.30 - 21.45
  • Veld 4
  • -
Abcoude JO18-2 20.30 - 21.45
  • Veld 2
  • -
Abcoude JO19-1 (zon) 20.30 - 21.45
  • Veld 1
  • -

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO9-1 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 4
  • Samen met JO9-2 en JO9-3
Abcoude JO9-2 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 4
  • Samen met JO9-1 en JO9-3
Abcoude JO9-3 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 4
  • Samen met JO9-1 en JO9-2
Abcoude JO10-1 16.00 - 17.30
  • Veld 3
  • Samen met JO10-2 en JO10-3
Abcoude JO10-2 16.00 - 17.30
  • Veld 3
  • Samen met JO10-1 en JO10-3
Abcoude JO10-3 16.00 - 17.30 Marc Hendriks
  • Veld 3
  • Samen met JO10-1 en JO10-2
Abcoude JO11-1 16.00 - 17.30 Frank Bon
  • Veld 2
  • -
Abcoude JO11-2 16.00 - 17.30 Joaquin Demidof, Kevin Felter
  • Miniveld
  • -
Abcoude JO12-1 17.30 - 18.45
  • Veld 3
  • Samen met JO13-1
    Trainer: Peter van Blokland
Abcoude JO13-2 17.30 - 18.45 Tyron Sumter
  • Miniveld
  • Eerst miniveld, daarna veld 1
Abcoude JO13-3 17.30 - 18.45 Luciano Grootfaam, Tom van Valkenburg
  • Veld 4
  • Samen met JO14-1
Abcoude JO14-1 17.30 - 18.45 Roger Grootfaam
  • Veld 4
  • Samen met JO13-3
Abcoude JO13-1 17.30 - 19.00 Giandro Kapel, David Goudkamp
  • Veld 4
  • -
Abcoude JO16-1 17.30 - 20.00 Dino Stokkart
  • Miniveld 1
  • Samen met JO16-2
Abcoude JO16-2 17.30 - 20.00
  • Miniveld
  • Samen met JO16-1
Abcoude MO13-1 17.45 - 19.00 Samantha Bon
  • Veld 1
  • Samen met MO15-1
Abcoude MO15-1 17.45 - 19.00 Samantha Bon
  • Veld 1
  • Samen met MO13-1
Abcoude JO15-2JM 18.45 - 0.00
  • Veld 4
  • -
Abcoude JO19-1 18.45 - 20.00
  • Veld 2
  • -
Abcoude JO15-1 18.45 - 20.30 Wesley van Bockel
  • Veld 3
  • -
Abcoude JO18-1 19.45 - 20.00
  • Veld 1
  • Start op 1B, 19:00 1A
Abcoude 1 (zon) 20.00 - 21.30 Sven Slop
  • Veld 1
  • 1
  • + Keep op 1B
Abcoude 35+1 20.00 - 21.30
  • Miniveld
  • Samen met zo3 en zo4, ook veld 2B
Abcoude 2 (zon) 20.00 - 21.30 Dodge Loots
  • Veld 3
  • 2
  • -
Abcoude 3 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 4
  • Samen met Vet 7*7 en Zo4 ook miniveld
Abcoude 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 4
  • Samen met vet 7*7 en zo3 ook miniveld

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO8-1 16.00 - 17.30
  • Veld 2
  • Samen met JO8-2 en JO8-3
Abcoude JO8-2 16.00 - 17.30
  • Veld 2
  • Samen met JO8-1 en JO8-3
Abcoude JO8-3 16.00 - 17.30
  • Veld 2
  • Samen met JO8-1 en JO8-2
Abcoude JO14-4 18.00 - 19.15
  • Miniveld
  • -
Abcoude JO18-1 (zon) 19.15 - 20.30
  • Veld 4
  • -

Zondag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO12-4 10.45 - 12.30
  • Veld 3
  • Na 12:00 op miniveld
Abcoude JO9-6 15.00 - 16.30
  • Miniveld
  • Victor Wuite
Delen

Zoeken

Clubkleding bestellen

Sponsoren

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!