Cookie beleid FC Abcoude

De website van FC Abcoude is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen analytische cookies gebruikt.

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Overzicht trainingen

Donderdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO9-1 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 2B
  • Samen met JO9-2 en JO9-3
Abcoude JO9-2 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 2B
  • Samen met JO9-1 en JO9-3
Abcoude JO9-3 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 2B
  • Samen met JO9-1 en JO9-2
Abcoude JO10-1 16.00 - 17.30
  • Veld 2A
  • Samen met JO10-2 en JO10-3
Abcoude JO10-2 16.00 - 17.30
  • Veld 2A
  • Samen met JO10-1 en JO10-3
Abcoude JO10-3 16.00 - 17.30 Marc Hendriks
  • Veld 2A
  • Samen met JO10-1 en JO10-2
Abcoude JO11-1 16.00 - 17.30 Tyron Sumter, Pras Sahtoe
  • Veld 1B
  • -
Abcoude JO11-2 16.00 - 17.30
  • Miniveld
  • -
Abcoude JO12-1 17.30 - 18.45
  • Veld 2A
  • Samen met JO13-1
Abcoude JO13-1 17.30 - 18.45
  • Veld 2A
  • Samen met JO12-1
Abcoude JO13-2 17.30 - 18.45
  • Veld 1B
  • -
Abcoude JO13-3 17.30 - 18.45 Peter van Amsterdam
  • Veld 2B
  • Samen met JO14-1
Abcoude JO14-1 17.30 - 18.45
  • Veld 2B
  • Samen met JO13-3
Abcoude JO16-1 17.30 - 20.00
  • Miniveld 1
  • Samen met JO16-2
Abcoude JO16-2 17.30 - 20.00
  • Miniveld
  • Samen met JO16-1
Abcoude MO13-1 17.45 - 19.00 Samantha Bon
  • Veld 1A
  • Samen met MO15-1
Abcoude MO15-1 17.45 - 19.00 Samantha Bon
  • Veld 1A
  • Samen met MO13-1
Abcoude JO15-2JM 18.45 - 0.00
  • Veld 2B
  • -
Abcoude JO19-1 18.45 - 20.00
  • Veld 1B
  • -
Abcoude JO15-1 18.45 - 20.30
  • Veld 2A
  • -
Abcoude JO18-1 19.45 - 20.00
  • Veld 1A
  • Start op 1B, 19:00 1A
Abcoude 1 (zon) 20.00 - 21.30 Sven Slop
  • Veld 1
  • 1
  • + Keep op 1B
Abcoude 35+1 20.00 - 21.30
  • Miniveld
  • Samen met zo3 en zo4, ook veld 2B
Abcoude 2 (zon) 20.00 - 21.30 Dodge Loots
  • Veld 2A
  • 2
  • -
Abcoude 3 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 2B
  • Samen met Vet 7*7 en Zo4 ook miniveld
Abcoude 4 (zon) 20.00 - 21.30
  • Veld 2B
  • Samen met vet 7*7 en zo3 ook miniveld

Vrijdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO8-1 16.00 - 17.30
  • Veld 1B
  • Samen met JO8-2 en JO8-3
Abcoude JO8-2 16.00 - 17.30
  • Veld 1B
  • Samen met JO8-1 en JO8-3
Abcoude JO8-3 16.00 - 17.30
  • Veld 1B
  • Samen met JO8-1 en JO8-2
Abcoude JO14-4 18.00 - 19.15
  • Miniveld
  • -
Abcoude JO18-1 (zon) 19.15 - 20.30
  • Veld 2B
  • -

Zondag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO12-4 10.45 - 12.30
  • Veld 2A
  • Na 12:00 op miniveld
Abcoude JO9-6 15.00 - 16.30
  • Miniveld
  • Victor Wuite

Maandag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO11-3 15.45 - 17.00
  • Veld 2B
  • -
Abcoude JO12-2 16.15 - 17.30
  • Veld 1B
  • -
Abcoude JO12-3 16.15 - 17.30
  • Miniveld
  • -
Abcoude MO10-1 17.15 - 18.15
  • Veld 2B
  • Samen met MO13-2
Abcoude JO13-1 17.30 - 19.00 Stephan de Pineda
  • Veld 1B
  • -
Abcoude JO13-4 17.30 - 19.00
  • Miniveld
  • -
Abcoude JO14-2 18.00 - 19.15
  • Veld 1A
  • -
Abcoude MO13-1 18.15 - 19.30
  • Veld 2B
  • -
Abcoude JO16-1 19.00 - 20.30
  • Veld 2
  • Start op miniveld, 19:30 Veld 2B: vanaf 20:00 veld 2 met JO16-2
Abcoude JO16-2 19.00 - 20.45
  • Miniveld
  • Zie JO16-1
Abcoude MO17-1 19.15 - 20.30
  • Veld 1A
  • Vanaf 19:30 Keep M O13, O15, O17
Abcoude VR30+1 19.15 - 20.30
  • Veld 1B
  • Samen met Vr30+2 en keepers
Abcoude VR30+2 19.15 - 20.30
  • Veld 1B
  • -
Abcoude JO13-5 19.30 - 21.00
  • Miniveld
  • -

Dinsdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO9-1 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 2B
  • Samen met JO9-2 en JO9-3
Abcoude JO9-2 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 2B
  • Samen met JO9-1 en JO9-3
Abcoude JO9-3 16.00 - 17.30 David Goudkamp
  • Veld 2B
  • Samen met JO9-1 en JO9-2
Abcoude JO10-1 16.00 - 17.30
  • Veld 2A
  • Samen met JO10-2 en JO10-3
Abcoude JO10-2 16.00 - 17.30
  • Veld 2A
  • Samen met JO10-1 en JO10-3
Abcoude JO10-3 16.00 - 17.30 Marc Hendriks
  • Veld 2A
  • Samen met JO10-1 en JO10-2
Abcoude JO11-1 16.00 - 17.30 Tyron Sumter, Pras Sahtoe
  • Veld 1B
  • Samen met JO11-2
Abcoude JO11-2 16.00 - 17.30
  • Veld 1B
  • Samen met JO11-1
Abcoude JO12-1 17.30 - 18.45
  • Veld 1B
  • Samen met JO13-3 op half veld
Abcoude JO13-3 17.30 - 18.45 Peter van Amsterdam
  • Veld 1B
  • Samen met JO12-1
Abcoude MO15-1 17.30 - 18.45 Samantha Bon
  • Veld 2A
  • -
Abcoude MO15-2 17.30 - 18.45
  • Veld 2B
  • -
Abcoude JO13-2 17.30 - 19.00
  • Miniveld
  • -
Abcoude JO14-1 17.45 - 19.00
  • Veld 1A
  • -
Abcoude JO18-1 18.45 - 20.15
  • Veld 2B
  • -
Abcoude JO18-1 (zon) 18.45 - 20.15
  • Veld 1B
  • -
Abcoude JO19-1 18.45 - 20.15
  • Veld 2A
  • -
Abcoude JO15-1 19.00 - 20.15
  • Veld 1B
  • Samen met JO15-2
Abcoude JO15-2JM 19.00 - 20.15
  • Veld 1A
  • Samen met JO15-1
Abcoude 1 (zon) 20.15 - 21.45 Sven Slop
  • Veld 1
  • 3
  • -
Abcoude 2 (zon) 20.15 - 21.45 Dodge Loots
  • Veld 2A
  • 2
  • -
Abcoude 3 (zon) 20.15 - 21.45
  • Veld 2B
  • -

Woensdag :

Team Tijd Trainer(s) Info
Abcoude JO9-4 14.45 - 15.45
  • Veld 1
  • Circuittraining JO8 en JO9
Abcoude JO9-5 14.45 - 15.45
  • Veld 1
  • Circuittraining JO8 en JO9
Abcoude JO9-6 14.45 - 15.45
  • Veld 1A
  • Circuittraining JO8 en JO9
Abcoude JO8-1 16.45 - 18.00
  • Veld 2A
  • Samen met JO8-2 en JO8-3
Abcoude JO8-2 16.45 - 18.00
  • Veld 1B
  • Samen met JO8-1 en JO8-3
Abcoude JO8-3 16.45 - 18.00
  • Veld 1B
  • Samen met JO8-1 en JO8-2
Abcoude JO12-2 16.45 - 18.00
  • Veld 2B
  • -
Abcoude JO13-4 18.00 - 19.15
  • Veld 1A
  • Samen met JO13-5
Abcoude JO13-5 18.00 - 19.15
  • Veld 1A
  • Samen met JO13-4
Abcoude JO14-2 18.00 - 19.15
  • Veld 2A
  • Samen met JO14-3
Abcoude JO14-3 18.00 - 19.15
  • Veld 2A
  • Samen met JO14-2
Abcoude JO14-4 18.00 - 19.15
  • Veld 2B
  • -
Abcoude MO15-2 18.00 - 19.15
  • Veld 1B
  • -
Abcoude JO16-1 19.15 - 20.30
  • Veld 2A
  • -
Abcoude JO16-1 19.15 - 20.30
  • Veld 1A
  • -
Abcoude JO16-2 19.15 - 20.30
  • Veld 1B
  • -
Abcoude MO17-1 19.15 - 20.30
  • Veld 2B
  • -
Abcoude 5 (zon) 20.30 - 21.45
  • Veld 2A
  • -
Abcoude 7 (zon) 20.30 - 21.45
  • Veld 2B
  • -
Abcoude JO18-2 (zon) 20.30 - 21.45
  • Veld 1B
  • -
Abcoude JO19-1 (zon) 20.30 - 21.45
  • Veld 1A
  • -
Delen

Zoeken

Clubkleding bestellen

Sponsoren

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!