Onderscheidingen


Erelid FC Abcoude

14-11-1980

overleden

Kees Bon Sr.

voorzitter

06-11-1992

overleden

Louis Pieters

secretaris

01-11-1996

 

Leen Mulder

bestuurslid/penningmeester

31-10-1997

 

Piet Kooijman

voorzitter

03-11-2000

 

Andre Lens

bestuurslid/wedstrijdsecretaris

03-11-2000

 

Fred Wessel

bestuurslid/penningmeester

10-12-2003

overleden

Bep Bouwens

kantine

09-12-2009

 

Rob Baarda

bestuurslid/secretaris

02-02-2018

 

Peter Bon

bestuurslid/technische commissie

02-02-2018

 

Eric Roozendaal

kantine

 


 

Lid van Verdienste FC Abcoude

31-05-1986

 

Joop Beukenkamp

toto/lotto

31-05-1986

overleden

Bep Bouwens

kantine

13-06-1987

overleden

Jaap Valenkamp

redactie clubblad

13-06-1987

overleden

Henk Buijs

eltalleider

25-05-1991

 

Mia Bon

kantine

23-05-1992

overleden

Ko Kanon Sr.

trainer

23-05-1992

overleden

Louis Pieters

secretaris

13-05-1995

 

Ko Kanon Jr.

trainer

21-09-1996

 

Bert Rentinck

jeugdcommissie

21-09-1996

overleden

Ben van de Kroon

onderhoud

04-10-1997

 

Andre Lens

bestuurslid/wedstrijdsecretaris

04-10-1997

overleden

Jos Rentinck

elftalleider

13-05-2000

 

Fred Wessel

bestuurslid/penningmeester

13-05-2000

overleden

Anja van der Kooij

kantine

11-05-2002

 

Rob Baarda

bestuurslid/secretaris

30-05-2003

 

Sjef Kats

kantine

30-05-2003

 

Ruud Sluyk

kantine

30-05-2003

 

Hettie de Vries

kantine

12-11-2006

 

Martin Kats

club van honderd

12-11-2006

overleden

Wim Snoek

club van honderd

07-01-2007

 

Rinus Ceelie

club scheidsrechter

07-01-2007

 

Dorien Kooijman

redactie clubblad

06-01-2008

 

Kees Bon Jr.

club scheidsrechter

06-01-2008

 

Peter Koekenbier

club scheidsrechter

07-06-2009

 

Cor van Dekken

jeugd- en pupillen trainer

08-01-2012

 

Paul Bon

bestuurslid/jeugdcommissie/coördinator

08-01-2012

 

Peter Bon

jeugdcommissie/trainer

08-01-2012

 

Hein van Leeuwen

elftalleider/trainer

06-01-2013

 

Vivian Groenhart

terrein beheerder

05-01-2014

 

Leo Bruns

elftalleider/onderhoud

05-01-2014

 

Hans Ligtvoet

elftalleider/onderhoud

14-09-2014

 

Debbie Eindhoven

kantine

14-09-2014

 

Johan Eindhoven

onderhoud

04-01-2015

overleden

Ton de Bruin

kantine

05-01-2020

 

Marcel Kok

bestuurslid/secretaris



Delen

Zoeken

Clubkleding bestellen

Sponsoren

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!