Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
26 sep 14:00 VVZA 1 (zon) Abcoude 1 (zon)
26 sep 14:00 Abcoude 45+1 (zon) Monnickendam 45+2 (zon)
24 sep 21:00 Abcoude 35+1 Hertha 35+1
24 sep 21:30 Breukelen FC 35+1 Abcoude 35+1
24 sep 20:30 Vecht de 35+1 Abcoude 35+1
24 sep 22:00 Abcoude 35+1 Argon 35+1
26 sep 11:15 VSV 2 (zon) Abcoude 2 (zon)
25 sep 14:30 RKAVIC 2 Abcoude 3
26 sep 11:30 Abcoude 3 (zon) Zwaluwen Utrecht '11 2 (zon)
26 sep 14:30 WV-HEDW 9 (zon) Abcoude 4 (zon)
26 sep 11:30 Abcoude 5 (zon) NVC 2 (zon)
26 sep 14:30 Abcoude 6 (zon) Zeeburgia avv 14 (zon)
26 sep 11:30 Abcoude 7 (zon) Sporting Martinus 6 (zon)
26 sep 14:30 CTO '70 vv 4 (zon) Abcoude 8 (zon)
25 sep 11:30 JSV Nieuwegein G1 Abcoude G1
25 sep 15:00 Abcoude JO19-1 Hertha JO19-1
25 sep 14:30 Elinkwijk JO18-1 Abcoude JO18-1
26 sep 11:30 Ouderkerk sv. JO17-2 (zon) Abcoude JO17-1 (zon)
26 sep 9:00 AS'80 JO16-2 (zon) Abcoude JO16-1 (zon)
25 sep 12:30 JOGA Fortius asv JO16-1 Abcoude JO16-1
25 sep 10:45 Abcoude JO16-2 Geinoord Nieuwegein JO16-3
25 sep 13:00 Abcoude JO15-1 IJsselmeervogels JO15-1
26 sep 9:30 Abcoude JO15-1 (zon) Sloterdijk avv. JO15-1 (zon)
26 sep 11:15 AFC IJburg JO15-3 (zon) Abcoude JO15-2 (zon)
25 sep 10:30 JOGA Fortius asv JO14-1 Abcoude JO14-1
22 sep 18:30 Buitenboys sc. JO14-4 Abcoude JO14-2
25 sep 11:00 Abcoude JO14-2 Muiderberg sc. JO14-1
25 sep 8:30 Buitenveldert sc. JO13-1 Abcoude JO13-1
25 sep 8:45 Abcoude JO13-2 Buitenboys sc. JO13-4
25 sep 10:00 JOS Watergraafsmeer JO13-2 Abcoude JO13-3
25 sep 11:45 RKAVIC JO13-3 Abcoude JO13-4
25 sep 15:00 Abcoude JO13-5 RKAVIC JO13-4
25 sep 15:00 Abcoude JO12-1 AFC IJburg JO12-2
25 sep 10:15 CSW JO12-1 Abcoude JO12-2
25 sep 8:45 Abcoude JO12-3 AMVJ JO12-3
25 sep 9:00 RAP sv. JO12-1 Abcoude JO12-4
25 sep 10:30 Waterwijk asc JO11-1 Abcoude JO11-1
25 sep 9:00 Abcoude JO11-2 AFC JO11-4
25 sep 10:45 Diemen sv. JO11-3 Abcoude JO11-3
25 sep 10:15 CSW MO11-1 Abcoude JO11-4
25 sep 9:45 Spakenburg JO10-1 Abcoude JO10-1
25 sep 13:00 Abcoude JO10-2 Diemen sv. JO10-2
25 sep 11:00 Abcoude JO10-3 AFC JO10-4
25 sep 9:00 RAP sv. JO10-1 Abcoude JO10-4
25 sep 11:00 Abcoude JO10-5 Buitenboys sc. JO10-8
25 sep 10:30 DOB JO10-1 Abcoude JO10-6
25 sep 9:00 Abcoude JO9-1 Koninklijke HFC JO9-1
25 sep 11:00 DESTO JO9-2 Abcoude JO9-2
25 sep 8:45 Zuidoost United JO9-1 Abcoude JO9-3
25 sep 8:30 AS'80 JO9-5 Abcoude JO9-4
25 sep 11:00 Abcoude JO9-5 Legmeervogels JO9-5
25 sep 9:00 Legmeervogels JO9-4 Abcoude JO9-6
25 sep 9:00 Abcoude JO8-1 DSS JO8-1
25 sep 13:00 Abcoude JO8-2 RODA '23 Rksv JO8-2
25 sep 8:30 Sporting Martinus JO8-4 Abcoude JO8-3
25 sep 8:30 AFC JO8-7 Abcoude JO8-4
25 sep 9:00 Geinburgia sv. JO8-2 Abcoude JO8-5
25 sep 10:30 Graveland 's MO19-1 Abcoude MO19-1
25 sep 13:00 Abcoude MO17-1 Diemen sv. MO17-2
25 sep 10:15 Hertha MO15-1 Abcoude MO15-1
25 sep 9:00 Purmerend MO13-1 Abcoude MO13-1
25 sep 10:30 Waterwijk asc MO13-1 Abcoude MO13-2
25 sep 15:00 Abcoude MO11-1 Nederhorst vv MO11-1
25 sep 13:00 Abcoude MO9-1 Montfoort S.V.'19 MO9-1
Bekijk meer
Delen

Zoeken

Clubkleding bestellen

Sponsoren

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!